Меджліс кримськотатарського народу ініціює проведення Маршу гідності на Кримський півострів. Анонсовано міжнародну акцію  "Світ - проти насильства і окупації. Марш гідності", формою проведення якої буде хода з материкової частини України на український півострів.

Підготовку і проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ - проти насильства і окупації. Марш гідності" анонсував глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Про це Чубаров заявив на прес-конференції в Києві,  яка відбулась у п'ятницю, 6 грудня, пише Крим.Реаліі.

Глава Меджлісу підкреслив, що  після анексії Криму Росія не виконала жодного міжнародного рішення і така акція "Допоможе повернути її в правові рамки". Крім того, вважає Чубаров, такий Марш гідності "допоможе міжнародним організаціям реалізувати рішення, які були прийняті щодо Росії".
Рефат Чубаров, фото krymr.com

"Меджліс кримськотатарського народу виступає з публічною ініціативою підготовки до проведення міжнародної ненасильницької мирної акції " Світ - проти насильства і окупації. Марш гідності". Формою проведення такої акції ми бачимо організацію ходи з материкової частини української держави в іншу частину української держави - на Кримський півострів. Ми йдемо до себе додому", - підкреслив Чубаров.
Організатори акції також мають намір також звернутися до ряду країн і міжнародних організацій, щоб вони взяли участь в Марші. 

Чубаров додав, що вже створено штаб, склад якого назвуть після низки консультацій, а дата акції буде відома пізніше, оскільки підготовка "може зайняти не один, і не два місяці".