Про це написав народний депутат України Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Обозреватель

"СБУ не бачить загрози у правці Геруса? Отримав відповідь від СБУ, що вони не можуть розпочати розслідування, бо немає підстав для цього. Нагадаю, Герус пролобіював правку, через яку в Україні стала можлива купівля безпосередньо електроенергії з Росії. А як можливо не бачити підстав для розслідування, якщо через правку Геруса ми втрачаємо свою енергетичну незалежність? Втрачаємо робочі місця й знову потрапляємо на гачок до Росії? Якщо це не здача національних інтересів, то що тоді?" – написав Гончаренко.

В оприлюдненій депутатом відповіді глави СБУ Івана Баканова зокрема зазначено: "Повідомляємо, що за результатами обробки зазначеної в депутатському зверненні інформації підстав для вжиття заходів реагування у межах повноважень СБ України не встановлено".

Раніше ЗМІ повідомили, що рішеннями судів НАБУ і СБУ зобов'язали порушити кримінальну справу проти голови енергетичного комітету ВР Андрія Геруса за державну зраду і зловживання владою.

Нагадаємо, імпорт електроенергії з Росії було відновлено з 1 жовтня завдяки "правці Геруса". За першу половину жовтня імпорт електроенергії з РФ зріс майже вдвічі, в листопаді він збільшився в порівнянні із середньодобовим показником за жовтень, втричі – до 12 млн кВт/год на добу. Обсяг російської електроенергії, що постачається на сегмент ринку двосторонніх договорів, уже перевищує 15%. Зростання російського імпорту призвело до обмеження потужностей українських енергопідприємств.

Популярні новини зараз

Що це таке NFC в телефоні: як встановити, навіщо потрібен і як користуватися

Очевидці розкрили таємницю загибелі подруги Фреймут Островської: "Поводилася агресивно"

"Майже все видно": Дорофєєва влаштувала фотосесію в дуже маленькому купальнику

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще