Львівський журналіст і телеведучий Остап Дроздов назвав президента України Володимира Зеленського "відрижкою радянської епохи", а також "убожеством" і "організмом".

Дроздов прокоментував новорічне привітання Зеленського, зазначивши, що не має претензій до презедента, адже той відверто показав, ким є насправді. Про своє ставлення до Зелегського журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

" Я не маю жодних претензій до Зеленського. Він – концентрована відрижка совєтської епохи. Злегка осиньожовтена, упакована в струнку водолазку, з поставленою дикцією і навиками читки з суфлера. Очікувано й дешево. Навпаки – я хочу подякувати за його зухвалу відвертість, за його щиру справжність, за самозакохану сміливість бути собою, тобто Масштабним Ніким. Це дуже добре і навіть корисно – знати, яке убожество очолює твою державу і яку кількість безпринципних убожеств він репрезентує", - почав свій пост Дроздов.

Продовжуючи коментувати новорічну промову Зеленського, Дроздов підбирав все більш гострі епітети, назвавши чинного гаранта″субстанцією без ціннісних координат, з чітко вираженим шлунково-кишковим трактом″

"Людина без ідентичності. Ні національної, ні світоглядної, ні історичної – ніякої. Субстанція без ціннісних координат, зате з чітко вираженим кишково-шлунковим трактом. Просто челавек. Без коріння і без вектору. Скибка салямі. Кусочек сєльодочкі, якій до фєні назва вулиці, де стоїть її бочка з маринадом", - написав Дроздов.

Популярні новини зараз

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Я не маю жодних претензій до Зеленського. Він – концентрована відрижка совєтської епохи. Злегка осиньожовтена, упакована...

Geplaatst door Ostap Drozdov op Woensdag 1 januari 2020

Нагадаємо, Дроздов заявив, що в Україні з'явилась мода на делетанство і посередність і "громадянина переміг плебей"

Як повідомляв портал Знай.ua, Дроздов назвав три кроки, здатні перетворити Україну на сучасну країну

Також Знай.ua писав, Українці розгромили Зеленського через новорічну промову