Така можливість передбачена законопроектами 2660 і 2661, прийнятими народними депутатами у четвер, 16 січня, прокоментував у Facebook радник прем'єр-міністра України Юрій Голик.

Вчера писал про утверждение Кабинетом Министров перечня дорог для ремонта в этом году на общую сумму 32 млрд грн в...

Geplaatst door Юрий Голик op Donderdag 16 januari 2020

"Вчора писав про затвердження Кабінетом Міністрів переліку доріг для ремонту в цьому році на загальну суму 32 млрд грн в рамках Дорожнього фонду і зазначив, що це лише перший "транш" на приведення доріг в порядок. Сьогодні Верховна Рада проголосувала за основу і в цілому два Закони - 2660 і 2661, які дозволяють Укравтодору залучити ще 20 млрд грн на ремонт доріг", - зазначив Голик.

У пояснювальних записках до двох законопроектів йдеться про те, що в 2020 році для фінансування ремонту доріг пропонується залучити кредити комерційних банків під державні гарантії.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Настя Каменських гуляє полями в Європі під гучні звинувачення в "зраді" України: "Люди все бачать" Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" У США передали для ЗСУ протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM: жодні відбивачі не врятують Кримський міст
Показати ще

Раніше Юрій Голик повідомив, що ремонт і будівництво доріг в Україні контролюватимуть іноземні компанії. Це стосується доріг, замовником робіт на яких є Укравтодор.