Голова ДПС Києва Нона Багмет підняла розмір хабарів на 2%, пообіцявши, що "всі працюють, як і працювали".

Про це розповів економічний експерт Юрій Атаманюк в Telegram.

Раніше Атаманюк оприлюднив факти цінічного грабежу країни топчиновниками - головою Державної податкової служби Сергієм Верлановим та міністром фінансів України Оксаною Маркаровою. А інфориація про  хабарі в 500 тисяч та мільйон доларів, які отримують Маркарова і Верланов за "кришування" конвертаційних центрів, здатна  довести  до непритомності людей, яким пропонують продати собаку і не відкривати вікна, щоб вижити. 

Оксана Маркарова і Сергій Верланов
Цього разу Атаманюк поділився інсайдерською інформацією про те, хто курує це питання на рівні главку та областей. 

"Невелике уточнення, отримане з інсайд каналів: на рівні главку дане питання курирує нібито  Серебрянський, по областям перші заступники", - зазначив податківець.

Після того, як 14 лютого Кабмін поміняв очільника ДФС, помічник Маркарової та Верланова у справах "конвертаційних" відправив всім конвертаторам і "своїм" працівникам ДФС смс з інструкцією подальших дій. У повідомлекнні зазначалося, що починаючи з 24 лютого їм всім без винятку необхідно зупинити роботу "на певний час". 

Однак, як зазначає Атаманюк, " у Нони своя програма".  Голова ДПС Києва Нона Багмет  "зібрала всіх окремо і повідомила, що всі працюють як і працювали, але треба доплатити 2%", - повідомив Атаманюк інсайдерську інформацію.
Нона Багмет
 
За словами  експерта, у середу, 19 лютого, профільний комітет Верховної Ради має заслухати звіт міністра фінансів України Оксани Маркарової. 

"Чи вистачить у Гетманцева духу висловити недовіру, чи ну їх цих українців, нехай собак продають і не морочать голову", - задався питанням Атаманюк.