Володимир Зеленський підтвердив, що зустрічався і спілкувався з Сергієм Тігіпком, якому пророкують посаду прем'єр-міністра України.

"Я дійсно з багатьма людьми зараз веду співбесіди. І з паном Тігіпком я також зустрічався. Це правда", - сказав Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський, Офіс президента
Володимир Зеленський, Офіс президента

Раніше з'явилася інформація, що Володимир Зеленський може зробити Сергія Тігіпка прем'єр-міністром України. Президент України розглядає кандидатуру екс-віце-прем'єра, бізнесмена Сергія Тігіпка на посаду премьера. Водночас раніше Тігіпко заявляв, що в політику повертатися не планує.

Варто нагадати, що у 2002 - 2004 Тігіпко очолював Нацбанк. У 2010-2012 рр. займав посаду віце-прем'єра з питань соціальної політики в уряді Миколи Азарова.

Популярні новини зараз

Кароль схопила Балана за пальчик та поринула в небуття просто на очах в захоплених українців

Здивувати можна і вінегретом, якщо знати цей рецепт, три таємних інгредієнти

Курс валют на 29 березня розіб’є мрії українців об сувору реальність

Як діють італійські багатії під час епідемії, на відміну від жадібних українських олігархів

Показати ще

Зеленский подтвердил, что общался с Тигипко Владимир Зеленский подтвердил, что встречался с Сергеем Тигипко, которому СМИ пророчат должность премьер-министра Украины. «Я действительно со многими людьми сейчас веду собеседования. И с господином Тигипко я также встречался. Это правда», - сказал Зеленский. . . Подпишись @our_ukraine.news

Geplaatst door Наша Україна-новини op Woensdag 26 februari 2020

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше