Політолог Юрій Романенко детально пояснив, чому Україна повинна поставитися до вірусу Covid19 як до війни. Він показав логіку світової кризи під впливом вірусу, а також пояснив, що робити у такій ситуації.

Юрій Романенко вважає, що всі дії влади та реакція громадськості демонструють повне нерозуміння історичного моменту в якому знаходиться Україна і тих наслідків, які з'являться слідом за неправильними діями. За його словами сукупність помилок грозить повним руйнуванням української державності. Романенко тезисно назвав наслідки, які, на його думку, викликає коронавірус:

Юрій Романенко, скріншот: YouTube
Юрій Романенко, скріншот: YouTube

"Ми повинні зрозуміти, що ми сьогодні знаходимося в ситуації війни...А в умовах війни держава і громадськість повинні діяти за правилами війни, тому що масштаб виклику, який задає коронавірус, він глобальний. І на нього неможливо відповісти якимось локальними діями. Але цього ніхто не розуміє, ні в уряді, ні на рівні президента" Юрій Романенко

Романенко зазначає, що уже найближчим часом суспільство зрозуміє, що економічна складова стає другорядною проти базового принципу — вижити. Фахівець наводить приклад розвинутих країн, які стикнулися з коронавірусом і почали діяти не за економічною логікою, "наплювавши" на величезні трильйонні втрати, оскільки вони початково оцінили масштаб епідемії.

Популярні новини зараз

Киянин втомився від спеки і влаштував заплив одразу в костюмі: "Його батько Іхтіандр"

Катерина Осадча засумувала за минулим: без Горбунова і вагітного живота

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Показати ще

"Саме тому вони діяли максимально швидко, максимально жорстко, розуміючи, що головним принципом перемоги держави у цій боротьбі є швидкість правильних дій" Юрій Романенко

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше