Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив, що в Україні тільки почав набирати обертів коронавірус, і далі тільки буде гірше, якщо українці не будуть дотримуватися карантину.

Відповідна заява з'явилася на офіційній  Facebook-сторінці  МОЗ.

"Коронавірусна хвороба вже шириться Україною. Щодня ми отримуємо результати лабораторних тестів з новими підтвердженими випадками і, на жаль, поки що їх ставатиме більше… і сподіватися на те, що вірус обійде країну стороною, хибно. Найважче попереду. Вірус буде ширитися. Сама недореформована медична система України значно слабша за європейські, і нам буде значно важче прийняти потужний удар, якого може завдати коронавірус при найгіршому сценарії. Але ми ще можемо не допустити цього дотриманням режиму карантину", - сказав він.

Коронавірус, фото з вільних джерел
Коронавірус, фото з вільних джерел

Водночас він закликав дотримуватися карантину, адже саме він і допоможе пом'якшити удар коронавірусу на державу.

Популярні новини зараз

Ані Лорак засвітила розкішні груди в сміливій сукні, Клеопатра відпочиває

З таким рецептом не треба й в магазин ходити - домашня ковбаса з натуральних продуктів

83-річний шаман "причарував" 27-річну красуню, весілля спричинило гучний скандал

З 1 травня на паспорти українців чекають зміни: стосується кожного

Показати ще

"Як Міністр охорони здоров’я, я наполягаю: залишайтеся вдома, мийте руки, тримайте дистанцію. Байдужість до карантину та нехтування правилами може коштувати життя. Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про стареньких родичів та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань. Пам’ятайте, що лише 20% усіх випадків захворювань, спричинених новою коронавірусною інфекцією, є тяжкими і лише близько 3% потребують реанімаційних заходів", - підкреслив Ємець.

Скріншот допису