Колишній народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка викликав Сергія Лещенка на публічні дебати у своєму телеграм-каналі.

Як пише Ігор Мосійчук, Сергій Лещенко образив його, тому він бажає особисто і публічно поквитатися з нинішнім чиновником відомим своїми колосальними прибутками.

"Вчора під вечір народний депутат VIII скликання а нині член наглядової ради державного акціонерного товариства «Українська залізниця» Сергій Лєщенко в своєму телеграм каналі наніс мені публічну образу. У зв’язку з цим я так само публічно викликаю Сергія Лєщенка на теледебати в ефірі будь якого українського телеканала де обов’язково доведу суспільству яку шкоду Україні вцілому та кожному українцю зокрема, завдавала та завдає ця особа", - пише Ігор Мосійчук.

Також колишній нардеп зазначив, що, за його даними, Сергій Лещенко незважаючи на фантастичну для України зарплату, навіть не з'являється на своєму робочому місці.

Популярні новини зараз

У Харкові зникла кароока красуня з пірсингом в носі - півтора місяці невідомості

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

З 8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Між іншим за моєю інформацією з п’яти джерел в наглядовій раді та правлінні АТ «Укрзалізниці» він на робочому місці не з’являється майже ніколи і вся керівна ланка держкорпорації знає, що він на своїй нинішній посаді просто рахується і відсиджується за рахунок українських платників податків до кращих часів. Я свідомий тому, що Сергій Лєщенко під будь яким приводом буде уникати дебатів зі мною адже знає, що я його просто розмажу", - пише Мосійчук.

Також колишній нардеп зазначає, що тепер не залишить у спокої свого колишнього колегу.

"Водночас, якщо Лєщенко протягом цього робочого тиждня будь яким чином відмовиться від дебатів зі мною вважатиму його боягузом, негідником та трутнем який визискує нашу державу і кожного з нас! Переконаний, що таким його вважатимуть всі мислячі українці", - резюмував Мосійчук.