Партійці міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Маріуполя організували безкоштовну роздачу медичних масок жителям міста. Вже роздано понад 25000 масок.

За словами члена політради партійної організації Максима Ткача, медичні маски були доставлені в Маріуполь за підтримки народного депутата, голови Донецької регіональної організації Наталії Королевської. Також завдяки підтримці благодійного фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука маріупольцям і мешканцям сусідніх населених пунктів роздано 15 000 масок і передано більше 1000 продуктових наборів.

«Безкоштовну маску зможе отримати будь-який бажаючий в спеціально встановленій наметі. Ми робимо все, щоб забезпечити захист маріупольцям на період епідемії», – зазначив Максим Ткач.

Крім того, активісти партії організували доставку захисних коштів у будинку престарілих, інтернати для дітей - сиріт, у пансіонат для дітей з проблемами органів дихання, для бездомних і багато інші соціальні установи та громадські організації Маріуполя.

Також команда опозиціонерів надає адресну допомога продуктовими наборами в Маріуполі, Павлополе, Широкіно, Орловському та інших населених пунктах «сірої зони».

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Показати ще

Допомога в Маріуполі, фото: прес-служба ОПЗЖ
Допомога в Маріуполі, фото: прес-служба ОПЗЖ

«У Маріуполі силами партійців організована системна допомога продуктовими наборами одиноким пенсіонерам, ветеранам війни та людям з інвалідністю. Волонтери партії не тільки доставляють проднабори, але і спілкуються з людьми, обговорюють питання, що хвилюють маріупольців, фіксують озвучені проблеми і намагаються їх вирішити, надають допомогу в побуті при відвідинах ветеранів та людей з інвалідністю», - розповів член команди ОП-ЗЖ, помічник народного депутата Наталії Королевської, Костянтин Іващенко.

«Ми і далі будемо оперативно реагувати на такі прохання, допомагати у вирішенні побутових питань, щоб наші ветерани, самотні літні люди ні в чому не потребували», – підкреслив Костянтин Іващенко.