Народний депутат Сергій Шахов першим з політиків, які перехворіли на коронавірус, здав плазму крові для подальшого виготовлення ліків від COVID-19. Процедура відбулася в Черкаському обласному центрі крові, на базі якої українська біофармацевтична компанія Biopharma запустила програму по виробленню ліків.

«Для мене величезна честь бути одним з перших донорів серед українських політиків. Я завжди говорив, що саме українські вчені зможуть

створити ліки від цієї хвороби. Упевнений, так і буде. Зі свого боку, я готовий

допомагати всім чим зможу, як мінімум підтримкою в парламенті і власною

кровю», - зазначив Сергій Шахов.

Популярні новини зараз

Дівчина з чистим серцем прихистила дворняжку, через пару днів подиву не було меж: справжня іграшка

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

Головне за ніч — Зеленського будуть судити, мордобій в автобусі через маски, СБУ спіймала куратора "ДНР"

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Показати ще

Сьогодні в Україні відсутня єдина державна програма по дослідженню «ковідной» крові - відповідних плазмоцентрів бракує навіть в столиці. Тому депутат ініціюватиме підримку лабораторій, які готові долучитися до досліджень, на держаному рівні.

Нардеп закликав всіх небайдужих українців-донорів відвідати плазмацентри компанії в Сумах, Шостці, Конотопі, Дніпрі, Харкові та Черкасах. Всі вони обладнані відповідно до сучасних світових вимог, на відміну від більшості державних лікарень. Для донорів передбачені підвищені виплати у 1200 грн за донацію.

«Закликаю всіх небайдужих українців-донорів, а також своїх колег, відвідати плазма-центри компанії, щоб почати повноцінне виробництво ліків. Всі, хто перехворів на коронавірус, можуть допомогти у виготовленні критично важливого препарату», - додав парламентарій.