Держаудитслужба провела ревізію АТ "Укрзалізниця", яка виявила значні порушення фінансової дисципліни. Зокрема, перевізник не виплатив державі більшу частину дивідендів за 2018 рік на суму понад 200 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з опублікованих Державною аудиторською службою результатів перевірки фінансово-господарської діяльності Укрзалізниці за період 2018-2019 років.

Наприкінці минулого року уряд зобов’язав Укрзалізницю виплатити 90% чистого прибутку за 2018 рік. Проте Перевізник досі цього не зробив. А в Мінінфраструктури

У 2018 році транспортний монополіст сплатив до державного бюджету тільки 30% прибутку - це 103,1 млн гривень. На залізниці зробили вигляд, що не помітили, як для держпідприємств в грудні 2019 року було підвищено норматив по сплаті дивідендів до 90%.

Укрзалізниця повинна була доплатити ще 206,2 млн гривень до 20 грудня 2019 року. Але, як стверджують аудитори, ця сума не перерахована досі.

У зв'язку з цим Держаудитслужба звернулася до Мінінфраструктури з підготовки проекту відповідного розпорядження про розподіл чистого прибутку "Укрзалізниці" за 2018 рік. Але відповіді досі немає.

Популярні новини зараз

Горбунов після зустрічі з Катериною Павленко з Go_A зібрався на Євробачення: "Голос є!"

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

"Гуччі в пранні": наречена Розенка Олена-Крiстiна Лебідь продемонструвала робочі образи

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Можливо, мінстр інфраструктури Владислав Криклій просто не має часу на такі "дрібниці", адже він зараз зайнятий набагато важливішими справами. Мністр планує відновити 1385 мостів по всій країні, на що з бюджету буде витрачено 28,7 млрд гривень.