«Продовження медичної реформи виявилося під загрозою, а глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов уникає зустрічі з депутатами», - вважає відомий політолог і блогер Кирило Сазонов, якого цитують Українські новини.

Він зазначає, що з 1 квітня повинен був початися другий етап медреформи, але вже 25 червня, другий етап досі не розпочато, а вся подальша доля медреформи під питанням.

«Продовження реформи чекають як міжнародні донори, так і МВФ, що відкрив Україні нову фінансову програму на $5 млрд під зобов'язання реформування системи охорони здоров'я. Але головне відомство, яке повинно було цим займатися, чомусь стоїчно мовчить, глава відомства навіть не ходить на засідання профільного комітету, де дуже чекають пояснень», - сказав Сазонов.

Популярні новини зараз

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

Він нагадав, що протягом трьох місяців Степанов говорив, що медреформа робиться неправильно, але як правильно – так і не сказав. Більш того, він досі не представив комітету з охорони здоров'я навіть приблизної концепції свого бачення реформи. А депутати його чекають вже не перший тиждень і дуже хочуть поговорити.

За словами Сазонова, глава МОЗ уникає засідань профільного комітету, де чекають стратегічний план щодо коригування медреформи.

"Я згоден, що стратегія Супрун була не ідеальною і коригувати реформу необхідно. Як необхідно її проводити - радянська система охорони здоров'я доживає останні дні і скоро завалиться. Покажіть мені людину в цій країні, який скаже, що задоволений нашою медициною!", - заявив Сазонов.

Нагадаємо, що 17 червня Максим Степанов проигнорировал чергове засідання комітету Верховної ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування.