Відставка глави НБУ Якова Смолія виявилася болючим сюрпризом для Порошенка і соросівських організацій в Україні. Як мінімум, це ставить під удар схеми із збагаченням завдяки ОВДП. Крім того, до наступника Смолія буде дуже багато запитань.

Таку думку висловив блогер Ігор Лєсєсв в новому випуску своєї програми "Не добрий вечір".

Блогер називає Смолія "агентом зовнішнього впливу" та "кристально чистим негідником". Тому, за його словами, зрозуміло, що як тільки глава НБУ написав заяву на звільнення, " тут же вся Соросівська комарилья хором починає вити".

Лєсєв зазначив, що не здивувався, коли колишній президент Петро Порошенко виступив проти відставки Якова Смолія. За словами блогера, на те є вагомі причини:

"Між допитами збудився Порошенко. І я його добре розумію. Смолій - це пряме продовження Гонтарєвої. А Гонтарєва - це найбільша афера в історії нашої країни. Ця лондонська неповерненка зробила кожного українця в 3 рази біднішим. І в три рази багатшим персонально Петра Олексійовича . Звичайно ж він переживає за відставку Смолія. Хто ще так чудово буде збагачувати Порошенка зі схемами ОВДП?".

Ігор Лесева також нагадав про "гріхи" самого Якова Смолія. За його словами, діяльність колишнього глави НБУ сильно вдарила по жителям України.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Показати ще

"Коли доларовий капітал заводився в ОВДП - курс долара штучно підвищувався. А коли капітали виводять за кордон - вже підвищується курс гривні. Це абсолютно злочинна діяльність по відношенню до кожного українця", - каже блогер.

Та все ж, головне питання в іншому, каже Лєсєв. Відставка Смолія породжує багато нових запитань щодо того, яку політику буде вести новий главаНБУ.

"І все ж найважливіше питання в іншому. А як зміниться політика Нацбанку з новим наступником? Чи залишиться в НБУ Рожкова? А це людина, яка де-факто керує Нацбанком після втечі Гонтарєвої. Чи поставлять на посаду глави НБУ якогось умовного Яценюка? тоді це та ж жо*а, тільки в профіль ", - підкреслив Ігор Лєсєв.

"Ну і нарешті, новий глава НБУ повинен відповісти на питання - які перспективи співпраці з МВФ він бачить? У чому конкретна користь від цієї співпраці країні? Адже це ключове питання", - зазначив блогер