Міхеїл Саакашвілі дав велике інтерв'ю українським ЗМІ, в якому розповів, що для подальшого прогресу країни уряду потрібно терміново прийняти кілька простих рішень. За словами голови Національної ради реформ, це допоможе привести в нашу країну іноземних інвесторів, і перезапустити економіку держави.

Саакашвілі розповів, що в першу чергу потрібна серйозна судова реформа. Нацрада, за словами екс-президента Грузії, представить проект вже через 2-3 тижні. У проект може бути включена норма про запрошення іноземних суддів у Верховний суд. За словами Саакашвілі, це питання зараз широко обговорюється.

Також голова Національної ради реформ заявив, що організація має намір “дотиснути” уряд з введенням податку на виведений капітал. Саакашвілі заявив, що Зеленський говорить правильні речі, але у його команди є свої “але”. Екс-президент Грузії вважає, що в Україні виникло болото, яке поширюється і у Верховній Раді. Якщо його не подолати і не об'єднати зусилля проти цього. Саакашвілі впевнений, що якщо вирішити цю проблему, то в Україну можуть прийти іноземні інвестори.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Нагадаємо, Саакашвілі сказав, хто врятує українську економіку.

Як повідомляв Знай. ua темпераментний Саакашвілі зірвався на відеоконференції

Також Знай.ua писав, що Саакашвілі однією заявою спровокував виклик посла України в Грузії, подробиці.