Про це заявив екс-депутат Володимир Гусак.

«Укрзалізниця» є великим споживачем електроенергії, і електроенергія займає досить велику питому вагу в собівартості «Укрзалізниці». Так ось, таке підвищення цін призведе до збільшення витрат «Укрзалізниці» на електроенергію приблизно на 1 мільярд гривень», - сказав Гусак

Експерт зазначив, що УЗ, як і інші перевізники, серйозно постраждала  з-за карантинних обмежень, пов'язаних з епідемією коронавіруса. І розраховували на підтримку з боку держави в кризу, а не на збільшення тарифів, що приведе до істотного росту витрат бізнесу.

«У «Укрзалізниці», в українських транспортних підприємств просто немає коштів для того, щоб оплачувати ще й додаткові витрати на електроенергію», - підкреслив Гусак.

Нагадаємо, Нацкомісія з регулювання енергетики і комунальних послуг ініціює підвищення у 2 рази тарифів "Укренерго" на передачу і диспетчеризацію електроенергії, пов'язавши це з виконанням Меморандуму уряду з інвесторами в зелену енергетику.

Популярні новини зараз

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

Мурат втратив богиню, - Ані Лорак засвітила сексі-тіло в крихітному бікіні

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: "Спаси, матуся"

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Показати ще

Раніше «Укрметалургпром» у зверненні до прем'єр-міністра Денису Шмыгалю закликав уряд не допустити підвищення тарифу на передачу електроенергії, заявивши, що це може зупинити всю металургійну галузь.