Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24»

«В Укрзалізниці велика корупція, ми бачимо. І що вони роблять? Вони підвищують тарифи на вантажні перевезення, на пасажирські перевезення. Куди йдуть ті гроші, незрозуміло. Рухомий склад не оновлюється, колії не оновлюються, зарплати мільйонні платять членам наглядової ради Укрзалізниці, а самих залізничників скорочують. І сидять там професійні антикорупціонери типа Лещенка, який непонятно яке відношення має до залізниці, а получають мільйонні зарплати», - сказав Ляшко.

На його думку, уряд має негайно провести реформу «Укрзалізниці» та позбавитись корупції в галузі.

«Розраховую, що уряд нарешті займеться проблемами в Укрзалізниці, щоб там і корупції не було, і не закуповували по завищених цінах чи електроенергію через підставні фірми Геруса, от розслідування для НАБУ, чи паливно-мастильні матеріали. А платять за це українці з власної кишені», - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський на пресконференції з нагоди першої річниці президентства заявив, що до питання реформи «Укрзалізниці» повернуться через місяць після закінчення карантину, зазначивши, що нині вона існує тільки на папері.

Популярні новини зараз

"Яке їхало, таке й здибало": донька Ніни Матвієнко присіла на залізний інструмент Мірзоняна

Під Києвом безслідно зникла темноволоса красуня з тату - прикмети і фото

″Друга черга″ пенсіонерів застигла в очікуванні: в ПФУ зробили важливу заяву

Копи припинили шукати зниклого 15-річного франківчанина - надії більше немає

Показати ще