Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook прокоментував невдоволення Олександра Дубінського високими рейтингами А. Пальчевського та В. Ляшка в соціологічному опитуванні Центру Разумкова.

Дубінський в середу на телеканалі «Наш» голосно висміював соціологію по Києву – це ту, де від «Слуг» санлікар Ляшко і...

Geplaatst door Alex Golobuckij op Donderdag 16 juli 2020

«2,7% «самовисунутого» Дубінського – це свідчення, що Київ його не знає, а навіть якщо знає, то у владі бачити не хоче. Тому Дубінський на телеканалі «Наш» голосно висміював соціологію. Тобто, соціологія правильна лише тоді, коли там «Слуги» на першому місці і з високим рейтингом? Що саме, за мірками Дубінського, є гарантованою ознакою фейковості соціології?», - пише він.

Політолог також відзначив чітку послідовність Центру Разумкова в аналізі суспільних настроїв.

Популярні новини зараз
Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

«44% в Кличка – це кияни явно підтримували саме мера. 11% в Пальчевського – зважаючи на різницю, це, фактично, рейтинг вже партії «Перемога Пальчевського» і показник, що така фракція однозначно буде в новій Київраді. 6% «Слуг» - це явно залишковий на сьогодні рейтинг партії влади, а не Ляшка як кандидата. А 2,7% «самовисунутого» Дубінського – це свідчення, що Київ його не знає, а навіть якщо знає, то у владі бачити не хоче. Центр Разумкова вибудував чітку послідовність», - резюмував Голобуцький.