На Херсонщині Генічеський водоканал не допустив Державну екологічну інспекцію до перевірки.

Перевірку мали здійснити за дорученням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. Однак керівник КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» не допустив екоінспекторів. Це свідчить про можливе приховування порушень вимог природоохоронного законодавства підприємством.

За порушення ст. 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» подано заяву до Генічеського відділу поліції в Херсонській області.

На жаль, відповідальність за недопуск лише 750 грн. З таким покаранням недопуск державних екоінспекторів став поширеним явищем.

Розв'язання проблеми пропонує законопроєкт №3091 «Про державний екологічний контроль», який з лютого 2020 року перебуває на розгляді Верховної Ради. Він встановлює штраф за недопуск інспектора до перевірок – 100-200 кратний розмір мінімальної зарплати. У разі невиконання припису інспектора – штраф у шістдесятикратному розмірі мінімальної зарплати.

Популярні новини зараз

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Ганебну практику блокування роботи екоконтролю з боку керівників підприємств треба зупинити. Ми не зможемо захищати довкілля, поки можливо просто давати накази охороні не пропускати екоінспектора на прохідній та спокійно почуватися безкарними.