Українські отримувачі субсидій на оплату комунальних послуг зіштовхнулися з тим фактом, що їхні доходи будуть перевірені на відповідність тим, які були вказані при запиті на фінансову допомогу. Інакше кажучи, якщо в людини будуть виявлені доходи чи інші значимі зміни матеріального становища, то вона не зможе отримувати субсидію і навіть буде вимушена її повернути державі.Така політика, яка може завдати болючого удару найнезахищенішим прошаркам населення, викликала критику громадськості та фахівців. 

Так, зі своїми зауваженнями до нововведень виступив і економічний експерт Юрій Атаманюк в ефірі телеканалу 112.

Атаманюк наголосив, що така ініціатива уряду є послідовною реалізацією "ідеології" монобільшості - саме такою ж логікою керувався, наприклад, народний депутат Євгеній Брагар, який пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комуналку. 

Популярні новини зараз

У Львові зникла 8-річна крихітка, місто на вухах: "Вийшла вранці зі школи і зникла"

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

Показати ще

"Тільки в аморальних ублюдків могла виникнути ідея вирішувати проблему за рахунок малоймущих, малозабезпечених і незахищених", - емоційно схарактеризував програму верифікації субсидій економічний оглядач. 

Якщо раніше в Україні було прийнято нападати на бізнес, зазначає Атаманюк, то новий уряд пробував тепер зачавити перевірками й пенсіонерів. 

"Краще померти, а то затягають по судах", - висловлює позицію пенсіонерів Атаманюк.

Юрій Атаманюк, скріншот з відео
Юрій Атаманюк, скріншот з відео

Нагадаємо, ПриватБанк відмовив дитині без батьківської опіки, українці не змовчали: "Дискримінація за соціальним походженням?"

Як повідомляв портал "Знай.uа", Мандзій розповіла, яким буде навчання у школах з вересня: "зелені уроки" та маски на перервах

Також "Знай.uа" писав, в Україні зростуть зарплати бюджетників – скільки люди отримуватимуть уже з вересня