Вчора, 24 серпня, під час Маршу захисників України, Охорона Порошенка відштовхувала тих українців, які виступали проти політичної агітації колишнього Президента під час виступу на Європейській площі, і вимагали від нього припинити скуповувати «підтримку» народу з метою дестабілізації ситуації в країні, передає Фраза.

Про це повідомляє FromUA з посиланням на журналістів, які перебували на місці подій.

Колона людей підійшла до сцени, де виступав колишній Президент і звернулися до нього з промовою.

Порошенко перетворив Марш захисників на власну агітацію!

Geplaatst door Наталья Коваленко op Maandag 24 augustus 2020

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

"Порошенко, схаменіться. Припиніть розколювати наш народ. Ви колишній Президент. Сьогодні велике свято для нашого народу, нашої країни. Припиніть перетворювати цей день в черговий спектакль, а привітання в агітаційну промову. Приберіть свої гроші і залиште нашу країну в спокої", - звернувся один з учасників акції.

Однак Охорона Порошенка почала виштовхувати їх, а щирі «україномовні» прихильники екс-Президента почали нецензурну лайку російською мовою.

За словами присутніх Український Марш Захисників України має бути добровільним кроком патріотів і людей, які захищають наші землі, а колишній Президент разом зі своєю партією перетворили його на піар привід для агітації до майбутніх виборів.

"Нам намагаються нав'язати, що нам треба боятися ворогів ззовні. Однак справжній ворог знаходиться всередині нашої країни. Адже, як інакше можна назвати дії колишнього Президента, який проплачує участь людей на марші і намагається повернути собі втрачену владу. Порошенко досі не може визнати свою поразку. Своїми діями він вносить розбрат серед українців. Нам дуже захотілося нагадати цьому псевдо-гетьману, що цей марш був організований на честь України і головною умовою була відсутність політичної агітації, а він на кожному кроці вивісив прапор своєї партії», — прокоментував один з учасників маршу.

На думку протестувальників, це ганебно використовувати таке свято для власної агітації і приниження чинної влади в очах народу.

"Так як Порошенко ховається за спинами своїх охоронців і проплачених мітингувальників ми вирішили звернутися до нього біля його власного офісу. Пане колишній Президенте, хочемо нагадати вам, що народ обрав нового Президента, а ви своїми діями вводите людей в оману, розколюючи народ, а сила, як вам відомо, в єдності. Ми не дамо вашим політичним амбіціям зруйнувати нашу Батьківщину", - підсумував активіст.

Як нагадує видання, сьогодні по всій країні проходить святкування двадцять дев'ятої річниці з дня Незалежності України.