Про це йдеться у зверненні Асоціації виробників цементу України до голови парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

 

Автори звернення зазначають, що законопроектом «Про державний екологічний контроль» (№3091) передбачається виведення екологічного контролю з–під дії Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», що створює передумови для здійснення додаткового тиску контролюючими органами на суб’єктів господарювання без можливості захисту, а значить створює значні корупційні ризики.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Показати ще

 

Окрім того, законопроект наділяє екоінспекцію контрольними повноваженнями у невластивих для неї сферах, що, на думку авторів звернення, може призвести до зловживань.

 

Раніше, президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок заявила, що ухвалення законопроекту про державний екологічний контроль та впровадження його норм призведе до зупинки вітчизняної промисловості.

 

Водночас президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков наголосив, що Держекоінспекція не повинна стати корупційним монстром, законопроекти про надання їй додаткових прав потрібно відправити на доопрацювання.