Про це йдеться у зверненні Федерації металургів до заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Р.Шахматенка та голови комітету Веровної Ради з питань екологічної політики та природокористування.

 

У Федерації зазначають, що нормами законопроекту «Про державний екологічний контроль» (реєстр. №3091) розширюються повноваження екологічної інспекції, що збільшує ризики необгрунтованого тиску на підприємства з боку контролюючого органу.

 

«Державна екологічна інспекція наділяється надто широкими повноваженнями по нагляду і контролю, що фактично стає інструментом тиску на бізнес», - зазначається в зверненні.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Показати ще

 

На думку Федерації, ухвалення законопроекту є неприйнятним, і вони пропонують його відхилити та розробити новий, збалансований проект з залученням до його підготовки експертів, громадських організацій та бізнесу. 

 

«Вважаємо поточну редакцію законопроекту3091 неприйнятною та такою, що потребує значного доопрацювання», - наголошується в зверненні.

 

Раніше Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції заявила, що законопроект про екологічний контроль (№3091) необхідно відкликати, оскільки він створює значні корупційні ризики та загрожує тиском на підприємців.

 

Водночас президент ІСС Ukraine Володимир Щелкунов вважає, що проведення екоінспекцією перевірок, які передбачаються в законопроектах про екологічний контроль, можуть призвести до зупинки промисловості.