Народний депутат Михайло Волинець закликав прем'єр-міністра Дениса Шмигаля відкрити дисциплінарне провадження щодо голови НКРЕКП Валерія Тарасюка через бізнес-інтереси його рідного брата в енергетиці.

Копію звернення до прем'єра Волинець оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Прошу відкрити дисциплінарне провадження для дослідження всієї сукупності дій поки ще голови НКРЕКП Тарасюка і достроково припинити його повноваження, як особи, яка працює на інтереси сімейного бізнесу, а не на користь держави», - заявив Волинець на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За інформацією, викладеною у зверненні Волинця до прем'єра, рідний брат глави НРКЕКУ Артем Тарасюк керує компанією» Еф енд Ем Україна", яка займається комерційними операціями на ринку електричної енергії. Сам голова комісії Валерій Тарасюк на момент призначення в НКРЕКП володів 10% цієї компанії через кіпрську Deelack Investments Limited.

Волинець привал уряд перевірити факти порушення Тарасюком закону»про НКРЕКП". Раніше він направив аналогічне звернення до Нацагентства із запобігання корупції (НАЗК).
«І знову повертаюся до больової точки сьогоднішньої енергетики-до кадрових питань. Тому що кожна наступна дія окремих осіб, які призначені управляти процесами на вітчизняному енергоринку, тільки зміцнює корупцію і поглиблює кризу", - заявив Волинець.

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Нагадаємо, першим про роботу компанії брата голови НКРЕКП-Артема Тарасюка-на ринку електроенергії ще 10 вересня повідомив колишній заступник голови Комітету Верховної Ради із запобігання корупції Борислав Береза.

Того ж дня компанія» Еф енд Ем Україна " запросила анулювати її ліцензію на комерційні операції з електроенергією. Проект рішення на сайті НКРЕКП з'явився через 7 годин після публікації екс-нардепа берези.

На найближчому засіданні НКРЕКП, 16 вересня, без належного обговорення ця ліцензія була поспішно анулювала.
ЗМІ на засідання допущені не були. Охорона пояснила рішенням обмежити доступ преси " входженням Києва в помаранчеву зону». Сам голова Комісії Тарасюк на засідання не з'явився.

За словами Волинця, який 14 вересня звернувся із заявою до НАЗК, Тарасюк порушив вимогу закону «про НКРЕКП», що забороняє близьким до членів комісії особам входити до органів управління компаній, що працюють на ринках електроенергії та комунальних послуг.