Відповідна прес-конференція в агентстві "Інтерфакс-Україна" була перервана без можливості журналістам задати питання.

"Вибачте, я не відповідаю на питання", - заявила експерт Ірина Педь.

У вступному слові, яке тривало 7 хвилин, Педь спростувала підозри у своїй заангажованості, при цьому визнавши факт отримання від НАБУ 500 тис. грн.

"Адвокат стверджує, що я є відомчим експертом НАБУ, при цьому посилаючись на те, що у нас з НАБУ довгострокові регулярні відносини. Адвокат (сторони захисту, - прим.) стверджує, що моя "конторка" регулярно фінансується НАБУ [...] У мене прохання додати Так (до матеріалів ДБР-прим.) дані, скільки разів ви отримували мої роботи і скільки вони коштують. Ви шокуєте суспільство 500 тис. грн, які я отримую від НАБУ», - заявила Педь, звертаючись до одного з присутніх на брифінгу адвокатів.

Ірина Педь також заявила про наміри домагатися захисту своєї репутації в суді. "Сьогодні мною подано позов про захист ділової репутації", - заявила приватний експерт.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та декана національного університету - їх поважали колеги та студенти

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

В Україну йде аномальна зима: синоптики попереджають про "бабине літо" в грудні

Показати ще

Нагадаємо, 2 жовтня, через більше місяця після закриття справи "Роттердам+" представники НАБУ заявили про наявність у бюро висновків приватного експерта Ірини Педь, який нібито підтвердила наявність збитків.

8 жовтня ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом складання завідомо неправдивого висновку експертизи. Стаття, за якою ДБР відкрило справу передбачає покарання до 5 років позбавлення волі.

За даними адвокатів у справі «Роттердам+», протягом 2019-2020 рр.Приватний адвокат Ірина Педь отримала без конкурсів від НАБУ 520 тис. грн. Вона отримала без конкурсу 14 з 17 тендерів бюро на проведення експертиз.

До роботи з НАБУ, Ірина Педь, згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, спеціалізувалася на оцінках вартості гаражів, паркомісць та іншого майна в рамках розділу спадщини, а також проводила розрахунок пені за кредитними картками з лімітом 5000 грн.