В Офіс Президента України сьогодні передали пів мільйона підписів за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Їх зібрали в політичній партії «За майбутнє», яка й влаштувала акцію поблизу ОП сьогодні вранці.

Як заявив напередодні лідер партії Ігор Палиця, уряд не зробив нічого, щоб захистити людей від коронавірусу. Тому політсила вимагатиме від Президента відставки Степанова й передасть Зеленському зібрані за відставку міністра підписи.

«Ми повинні робити висновки й по уряду, і по Міністерству охорони здоров’я. Наша партія зібрала пів мільйона підписів за відставку керівника МОЗ. Через їхню бездіяльність умирають українці! І вони повинні відповідати!» – сказав Палиця у вівторок з парламентської трибуни.

Сьогодні учасники акції виконали обіцяне й принесли пів мільйона підписів за відставку міністра до ОП. В Офісі прийняли кореспонденцію і офіційно її зареєстрували.

Популярні новини зараз

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

«Пане Президенте, пам’ятайте, на вас – найбільша відповідальність. Бо степанови приходять та йдуть, а глава держави відповідає перед своїм народом і перед майбутніми поколіннями. Ми хочемо, щоб ви знали правду! Ми хочемо, щоб ви визначились, з ким ви: з Україною чи з міністром Степановим? Якщо з Україною, то вже сьогодні–завтра цей міністр має піти у відставку!» – прокоментувала передачу підписів лідерка Жіночого руху партії «За майбутнє» Ірина Суслова.