Нацкорпус подав до суду на одіозного нардепа від ОПЗЖ Іллю Киву та відоме видання Страна.ua.

Партія "Національний корпус" звернулась з позовом до суду через поширення неправдивої інформації про її дії. Відповідачами виступають нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива та інтернет-видання Страна.ua. Про це повідомив юрист Нацкорпусу Євген Комісар.

"6 листопада до Печерського райсуду м. Києва було подано позов про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Відповідачами по цій справі є інтернет-видання «Страна.ua» та народний депутат України Ілля Кива, які неодноразово поширювали недостовірну інформацію про Національний Корпус", – повідомив юрист.

Нацкорпус звинувачує Іллю Киву та інтернет-видання в тому, що вони оприлюднили неправдиву інформацію про партію за день до проведення місцевих виборів, у яких брали участь і члени політсили.

На переконання Нацкорпусу, це свідчить "про умисність таких дій та явний намір завдати найбільш значної шкоди діловій репутації партії".

Популярні новини зараз

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Показати ще

Мова йде про публікації видання Страна.ua, в яких повідомлялося про обшуки в офісах Нацкорпусу й представників партії та про нібито найдені в них зброю і наркотики. У цих публікаціях також стверджувалось, що Нацкорпус нібито готувався до проведення терактів у день вибрів.

Інформаційні матеріали було оприлюднено 23 і 24 жовтня, та 2 листопада. Вони вийшли під такими заголовками:

1."СБУ втайне от Авакова провела массовые обыски в "Нацкорпусе" и "Азове",
2."Обыски в "Азове" и Нацкорпусе. Найдено оружие и наркотики. Готовились провокации на выборах. Все подробности"
3."Страна" публикует новые данные о националистах, на которых устроила облаву СБУ накануне выборов".

Водночас нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива додатково поширив вищевказану неправдиву інформацію у Facebook 24 жовтня.

"Ані Службою безпеки України, ані іншими правоохоронними органами не було проведено жодного обшуку або іншої слідчої дії відносно представників ПП "Національний Корпус". Жодному відомому нам члену ПП "Національний Корпус" не було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, про які вказується в опублікованих Відповідачем-1 (Страна.ua, – авт.) та згодом поширених Відповідачем-2 (Ілля Кива, – авт.) інформаційних матеріалах", – йдеться у позовній заяві Нацкорпусу.

У документі також зазначається, що жодні правоохоронні органи не проводили обшуків та інших слідчих дій у приміщеннях, які перебувають у власності Нацкорпусу.

У своєму позові Нацкорпус просить суд визнати неправдивою та такою, що завдає шкоди діловій репутації партії інформацію, поширену виданням "Страна.ua" та Іллею Кивою, і зобов’язати їх спростувати її у такий же спосіб, яким вона була поширена.