7 липня о 10.30 у Печерському суді м. Києва відбудеться розгляд справи за позовом Сергія Сивохо проти трьох ветеранів російсько-української війни, які нібито напали на нього під час презентації «Платформи єдності та примирення».

Про це повідомляє прес-служба «Національного Корпусу».

Нагадаємо, що інцидент відбувся 12 березня 2020 року. Сергій Сивохо, що на той час займав посаду радника Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу, ініціював та організував так звану «Платформу єдності та примирення».

На знак протесту проти будь-яких переговорів з російськими бойовиками та представниками окупаційних режимів «ЛДНР» група ветеранів і націоналістів зірвала захід.

В ході конфлікту Сивохо впав, а пізніше подав позов до суду за це проти ветеранів російсько-української війни, представників “Нацкорпусу” Сергія Тамаріна, Олександра Волкова та Юрія Каплі.

Популярні новини зараз
В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Грошей немає, але їздити хочеться: автоблогер знайшов люксову "Славуту" у максимальній комплектації Долар може зрости на 15 гривень
Показати ще