Титич розповів про наслідки скандального інтерв'ю Бубенчика

Скандальне інтерв'ю активіста "Євромайдана" Івана Бубенчика, в якому йдеться про вбивства беркутівців під час Революції гідності, швидше за все, не просто так з'явилося в інформаційному просторі.

Цю інформацію заявив Віталій Титич, адвокат сімей Небесної сотні в інтерв'ю виданню "Гордон".

ІВАН БУБЕНЧИК

За словами адвоката, дуже підозріло, що відразу після того, як "беркутівці" почали "сипатися в суді", опублікували скандальну заяву євромайданівця.

"Час і обставини його появи показові. Якраз тоді в суді обвинуваченим з так званої "чорної роти" Беркуту" були представлені додаткові докази і вони, що називається, потекли. Ми їх майже розгойдали, вони готові були відмовитися від позиції "нас там не було", підготовленої їх захистом, і почати давати свідчення. І раптом з'являється Бубенчик зі своїми інтерв'ю, розповідає про події 20 лютого на Інститутській, але дуже перекручено інтерпретує свою участь у них", – зазначив Титич.

Популярні новини зараз

Молитва про померлих батьків: поминальна субота перед Трійцею

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

ВІТАЛІЙ ТИТИЧ

Крім того, він пояснив, що всі головні епізоди Революції гідності 2014, починаючи від побиття студентів, закінчуючи розстрілом на Інститутській - це низка спланованих і реалізованих терористичних актів.

"Присутні об'єктивні ознаки складу злочину, які зрозумілі кожному, у кого є досвід розслідування. Тому такою важливою є кваліфікація злочину: не просто стаття 115 "умисне вбивство", а саме стаття 258 "терористичний акт". В історії криміналістики такого ще не було, щоб масове жорстоке вбивство було зафіксовано на фото - і відеоматеріалах", – говорить Титич.

За словами адвоката, цю справу легко розкрити, так як епізод подій 20 лютого 2014 року супроводжувався величезною кількістю фото - та відеоматеріалу.

"Організатори і замовники, очевидно, не припускали, що злочини, вчинені під час Евромайдана, взагалі будуть розслідуватися. Не припускали, що слідство, а найголовніше – суд, зможуть так далеко просунутися в справі. Незважаючи на всі свої проблеми, департамент Горбатюка зміг зібрати достатньо фактичних доказів безпосередньої участі підсудних у скоєнні терористичного акту", – зазначив захисник.

Титич говорить про те, що заяви Бубонця завдали серйозного удару по тим людям, які займаються розслідуванням злочинів на Майдані.

"Ви розумієте, який удар в спину своїми заявами Бубонець завдав тим, хто всі ці роки робить колосальну роботу по розслідуванню злочинів на Майдані? Насамперед, щодо розстрілу на Інститутській. Логічно виникає питання: кому було вигідно раптова поява Бубонця на початку 2016-го?" – додав він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", активіста Майдану Івану Бубенчику оголосили про підозру у вчиненні вбивств двох правоохоронців і одного замаху на вбивство.