Керівник Нацагентства з питань розшуку та управління активами (АРМА) Антон Янчук та його підрядники з управління майном з БЦ «Навігатор» Людмили Русаліній (горілчана компанія «Петрус») використовують фонду пам'яті Небесної сотні, щоб прикрити свой особистий інтерес на елітну нерухомість в центрі Києва . Про це в журналістському розслідуванні «Антон Янчук, музей пам'яті Небесної сотні і сині труси» пишуть журналісти сайту From-ua.

Як з'ясували журналісти видання, в січні чиновники АРМА і «Навігатор» за участю невідомих спортсменів буквально штурмом взяли «в управління» елітну квартиру в ЖК «Діамант» в самому центрі Києва - на бульварі Тараса Шевченка, будинок 27 Б. Широке увагу до цієї нагоди було залучено, оскільки чиновники АРМА тоді заявили, що це квартира належить екс-міністру доходів і зборів Олександра Клименка. Хоча ніяких доказів цьому, як правило, не пред'явили. Офіційно квартира належить компанії «Ексцельсіор», яка за твердженнями військових прокурорів Матіоса якимось чином пов'язана з Клименко.

На фото - Антон Янчук

Для розуміння, судячи з сайту ЖК «Діамант», вартість квартир в цьому житловому комплексі коливається від $ 455 тисяч до $ 2 мільйонів. У АРМА заявили, що квартиру, на відміну від іншої заарештованої елітної нерухомості, в якій проживають самі співробітники «Навігатора», здали в оренду Фонду пам'яті небесної сотні.

Популярні новини зараз

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Фото з Facebook Андрія Павленко. Він є керівником Фонду пам'яті Небесної сотні, яким АРМА передала в оренду під офіс квартиру в центрі Києва вартістю 2 мільйони доларів

Користувачі соцмереж відзначили, що директор цього фонду Андрій Павленко, проводячи відео екскурсії по своєму новому «офісу» вартістю до 2х мільйонів доларів, сам ходить по елітній квартирі в ... синіх трусах. «Мабуть, йому так зручніше шанувати пам'ять героїв Небесної сотні», - іронізують журналісти.

Фото з Facebook Андрія Павленко

Сам Павленко, як директор БФ «Пам'яті Небесної сотні», нещодавно засвітився в скандалі зі знесенням пам'ятника Шевченку у Вінниці та встановлення на його місці пам'ятника загиблим героям Небесної сотні, проти чого виступили не тільки рядові вінничани, а й сім'ї самих загиблих. Не менш гучним був скандал за участю Павленко в березні 2015 року, коли його фонд «Пам'яті Небесної сотні» спільно з громадським рухом «Звільнення» спробували, не чекаючи завершення конкурсу на кращу ідею побудови меморіального комплексу «Територія Переваги» на Майдані, почати будувати меморіал самостійно.

При цьому, як з'ясували журналісти From-ua, Павленко з грудня 2013 року є акціонером ТОВ «Інженерно-консультаційний центр« Думка »Новочеркаського державного технічного університету» (Росія) і вже більше 18 років активно намагається просунути розроблений цією компанією проект з будівництва канатного метро в Україні. З 2010 року він пропонував реалізувати проект в Криму, а в 2017 році, вже будучи директором фонду пам'яті Небесної сотні, Павленко продовжував просувати свою тему з канатним метро з Лук'янівки на Троєщину. За «передпроектні» Павленко просив 50-100 тис. Євро, які готові освоїти фахівці ростовського інституту. Як з'ясували журналісти, в 2014 році - в самий розпал Майдану і початку війни на Донбасі - компанія Павленко уклала контракти по півмільйона рублів з федеральної протипожежної службою Ростовської області і ФСО РФ.

Журналісти видання припускають, що квартиру на ЖК «Діамант» Павленко і його фонду здали лише для видимості, а насправді на елітне житло в центрі Києва претендує сам Антон Янчук. «Це такий собі відкуп від Русаліній за допуск до тендеру і сприятливі умови для БЦ« Навігатор »по віджиму майна», - пише видання.

Нагадаємо, раніше АРМА і БЦ «Навігатор» вже відзначилися в скандалі з захопленням тітушки офісу «Медіа холдингу Вести» в БЦ «Гуллівер».