АТО більше не буде: хто тепер воюватиме і командуватиме

поділитись
Президент розпорядився визначитися з кандидатурою офіцера

Президент України Петро Порошенко розпорядився підготувати і представити стратегічний задум застосування армії та інших воєнізованих формувань в зоні проведення антитерористичної операції.

Крім того, президент розпорядився визначитися з кандидатурою офіцера, який очолить Об'єднані сили. "Провідна роль у відбитті агресії лягає на плечі Збройних сил України. Тому у мене буде доручення. У найкоротші терміни я чекаю пропозицій з приводу зміни формату АТО в рамках виконання цього закону. Прошу підготувати мені кандидатуру командувача Об'єднаних сил, подати пропозиції щодо положення про оперативному штабі ", - сказав Порошенко під час засідання військового кабінету у вівторок.

Тепер сили поліції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, СБУ та інші будуть підкорятися наказам командувача Об'єднаними силами.

"До 1 квітня потрібно завершити всі підготовчі процедури", - сказав президент.

Порошеннко про АТО

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2018 році США і Росія можуть узгодити єдину позицію щодо вирішення конфлікту на Донбасі, а потім представлять її Україні.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Порошенко, АТО, закон
Парубій не відпускає на відпочинок депутатів до рішення одного дуже важливого питання
0
0
23:20 21.06.2018
Клімкін роздумував про те, як відновити контроль України в Азовському морі
0
0
21:30 21.06.2018
Закон має забезпечити єдину державну політику у сфері валютних операцій і вільного здійснення валютних операцій на території України
0
0
21:12 21.06.2018
В АП запевняють, що нічого не знають про відкриття справи
0
0
20:59 21.06.2018