20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу.

"Сьогодні, як я і обіцяв, підписую закон про реінтеграцію Донбасу. Закон однією літерою стосується міжнародних зобов'язань України, включаючи Мінські домовленості", - повідомив Порошенко в Facebook.

Президент зазначив, що Україна залишається "відданою мирному врегулюванню ситуації на окупованому Донбасі, як це і передбачено нашими міжнародними зобов'язаннями".

Утилізація бойовиків на Донбасі

Популярні новини зараз
Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські офіцери, які приїхали воювати з українськими військами на Донбас, пиячили і привласнювали гроші місцевих бойовиків. Про це розповів 21-річний житель Горлівки, який в травні 2014 вступив до лав бойовиків ДНР.