Подільський районний суд Києва задовольнив позов міністра МВС Арсена Авакова щодо колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі.

Як пише "Главком", мова йде про справу про захист честі, гідності, ділової репутації. Суд зобов'язав Саакашвілі спростувати відповідну інформацію. Дане рішення було прийнято 3 серпня.

Адвокат Саакашвілі Павло Богомазов сказав, що Авакову не сподобалося, що в грудні 2016 року Саакашвілі заявив, що видобуток бурштину не може відбуватися без сприяння місцевої влади, а також Міністерства внутрішніх справ і міністра Авакова.

При цьому суддя Подільського райсуду Києва Юлія Зарицька прийняла рішення без участі Саакашвілі. Однак в цей час політика не було в Україні і він був позбавлений громадянства.

Популярні новини зараз

Кайлі Дженнер приміряла небезпечне міні і вразила неприродною фігурою

На українців чекає хвиля масових скорочень: хто першим потрапить під удар

Долар по 10: міжнародні експерти зробили приголомшливу заяву про реальний курс гривні

Дивовижний порятунок зниклої дівчинки: собаки вийшли на слід дитини, яку шукали всім містом

Показати ще

Дане рішення з невідомих причин було засекречено.

У свою чергу захист Саакашвілі оскаржив рішення Подільського районного суду від 3 серпня в Апеляційному суду Києва. Розгляд справи заплановано на 5 жовтня.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що колишньому губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі потрібно з'явитися або на контрольний пункт "Шегині" або до Міграційної служби.