Подільський районний суд Києва задовольнив позов міністра МВС Арсена Авакова щодо колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі.

Як пише "Главком", мова йде про справу про захист честі, гідності, ділової репутації. Суд зобов'язав Саакашвілі спростувати відповідну інформацію. Дане рішення було прийнято 3 серпня.

Адвокат Саакашвілі Павло Богомазов сказав, що Авакову не сподобалося, що в грудні 2016 року Саакашвілі заявив, що видобуток бурштину не може відбуватися без сприяння місцевої влади, а також Міністерства внутрішніх справ і міністра Авакова.

При цьому суддя Подільського райсуду Києва Юлія Зарицька прийняла рішення без участі Саакашвілі. Однак в цей час політика не було в Україні і він був позбавлений громадянства.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Дане рішення з невідомих причин було засекречено.

У свою чергу захист Саакашвілі оскаржив рішення Подільського районного суду від 3 серпня в Апеляційному суду Києва. Розгляд справи заплановано на 5 жовтня.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що колишньому губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі потрібно з'явитися або на контрольний пункт "Шегині" або до Міграційної служби.