Один із ключових доказів у справі "рюкзаків Авакова" нещодавно знищили. Це – прихована камера із записом переговорів в кабінеті екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря щодо закупівлі товарів для Національної гвардії.

За даними розслідування "Схеми", одразу після ухвали суду плівка зникла. Співробітники НАБУ збиралися використати її, але у липні видали документ, про яких ніхто не знав.

Сталося це за якийсь час після оголошення вироку директору держпідприємства " Спецсервіс" Василю Петрівському, підозрюваному в розкраданні піску з балансу МВС шляхом приховування його нестачі та штучного створення законних підстав для його вивезення.

Знищені записи

Згідно судової ухвали, серед іншого має бути знищений "прилад, який надійшов разом із супровідним листом Головного слідчого управління СБУ та який відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації", тобто ця сама камера.

Популярні новини зараз

У Володимира Зеленського "з'явилася" ще одна кохана жінка: "Завжди поруч"

Втерла носа Ірі Морозюк: лідер Динамо Вербич показав свою кохану, модель Playboy

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Минулого року антикорупціонери надіслали листа до суду із проханням надати запис для доказової бази – там містилися важливі факти про сина очільника МВС Олександра Авакова.

Порятунок для Чеботаря та Авакова-молодшого?

У свою чергу суддя звернувся до Нацполіції з проханням цей доказ не знищувати. Адже саме ця камера як речовий доказ, за словами правоохоронців, дозволяє підтвердити чи виключити факт можливого монтажу записів у кабінеті Чеботаря.

"Перелік доказів, який був зазначений, у судовому засіданні безпосередньо представляв представник генеральної прокуратури, який зазначив, що ці докази, згідно з переліком, підлягають знищенню, оскільки не використовуються в інших провадженнях", - так пояснив те, що сталося голова Бориспільського міськрайонного суду Сергій Вознюк.

Дивіться: Камеру з кабінету Чеботаря знищили перед розглядом справи "рюкзаків Авакова"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Солом'янський райсуд Києва вже вдруге наклав арешт на нерухоме майно сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. Нагадаємо, він підозрюваний в розтраті коштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Про рішення суду майна клопотав детектив НАБУ.