Сьогодні, 31 січня, депутатку від "Опозиційного блоку" Зінаїду Гальчинскую обсипали "грошовим дощем" з гривень прямо під час сесії Запорізької міськради.

Про це повідомив активіст Денис Нечероренко в Facebook.

Депутатка Запорізької міськради Зінаїда Гальчинська, отримавши матдопомогу з бюджету, купила автівку !🤦‍♂️ Вирішили влаштувати грошовий дощ, бо «нужденним» треба допомогати !☝️

Posted by Денис Нечепоренко on Wednesday, 31 January 2018

Як з'ясувалося, днями Гальчинська отримала матеріальну допомогу на лікування з міського бюджету, а потім придбала автомобіль вартістю 400 тисяч, який не вказала в декларації.

Популярні новини зараз
Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Польща штрафуватиме українців за дітей Пенсіонерів масово штрафують: можуть забрати половину пенсії Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами
Показати ще

Зазначимо, що Орджонікідзевський районний суд визнав цього депутата винним і покарав штрафом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 15 січня депутат Миколаївської міської ради від "Опозиційного блоку" Ігор Копійка був затриманий співробітниками прокуратури в Миколаївській області.