На вівторок, 17 квітня, офіційно перенесли допит на поліграфі підозрюваної у підготовці терактів та повалення державної влади нардепа Надії Савченко.

Про це повідомив адвокат заарештованої Олег Соловей.

"Експертиза не продовжитися сьогодні, тому що експерти не готові сьогодні її проводити. Допит перенесли на завтра. Причини технічні, мабуть, якісь", - заявив адвокат Савченко.

Соловей додав, що Савченко 16 квітня відновила голодування, оскільки домовленість про прийом їжі була тільки на 3 дні.

"Вона вважає, що це не позначиться на результатах поліграфа. Вона каже, що 3 дні їла, тому набралася сил і впевнена, що на результат допиту це не вплине", - сказав він.

За словами адвоката, Савченко почуває себе "нормально, бадьоро та весело".

13 квітня допит на поліграфі Савченко був припинений через те, що арештована голодує з 23 березня. Ослаблення здоров'я призвело до того, що провести процедуру коректно було неможливо. Після того Савченко погодилася поїсти, щоб мати можливість пройти поліграф.

Савченко інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід Савченко у вигляді утримання під вартою до 20 травня без можливості внести заставу. Нардеп в СІЗО оголосила голодування.

Як повідомляв портал "Знай.uа" арештована безмандатна Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів та поваленні державної влади, перериває голодування. 13 квітня Савченко проходила допит на поліграфі. Однак його довелося призупинити через те, що арештована голодує, тому неможливо коректно провести цю процедуру. Враховуючи це, Савченко погодилася зробити на 3 дні перерв у голодуванні, щоб пройти допит на поліграфі.