Заарештована безмандатна Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і повалення державної влади, перериває голодування.

13 квітня Савченко проходила допит на поліграфі. Однак його довелось призупинити через те, що арештована голодує, відтак неможливо коректно провести цю процедуру.

З огляду на це, Савченко погодилась зробити на 3 дні перерву в голодуванні, щоб пройти допит на поліграфі.

"Надія Вікторівна погодилася призупинити голодування на 3 дні, щоб стан її здоров'я дозволив пройти поліграф. Я зараз іду за продуктами", - повідомив Олег Соловей, адвокатСавченко, в коментарі "Українській правді".

За словами захисника, Савченко їстиме ті продукти, які дозволив у її стані вживати лікар ІТТ, три дні - 13, 14 та 15 квітня, а 16 квітня продовжить участь у допиті на поліграфі.

"Вона три дні вживатиме незначні продукти, які лікар дозволив, для того, щоб показати суспільству, що вона не здійснювала інкримінованих їй злочинів і завершити процедуру поліграфа у понеділок", - сказав адвокат.

Він додав, що Савченко свій намір підтвердила відповідною заявою.

За словами адвоката, допит на поліграфі 13 квітня тривав приблизно з 10:30 до 13:30. Він припустив, що процедуру допиту на детекторі брехні 16 квітня Савченко може проходити з самого початку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", заарештована Надія Савченко вимагає публічного проведення її допиту на поліграфі.  Вона хоче, щоб була здійснена щонайменше відеотрансляція, якщо журналістів не пустять на саму процедуру.

5 квітня Савченко мала розмову з психологом в рамках психофізіологічної експертизи. Перший етап Савченко пройшла успішно - психологічний та фізичний стан підозрюваної експертів задовольнив.

Нагадаємо, після затримання, ще 23 березня надія Савченко оголосила голодування. Нещодавно рідні відвідали її у СІЗО та розповіли, що вона сильно втратила у вазі та її стан продовжує погіршуватися. На сьогоднішній день голодування Савченко триває вже понад 20 днів. За заявою рідних, за цей час вона схудла на 15 кілограмів. Мама Савченко розповіла, що з 85 за короткий термін вона стала важити 70 кг.

Доки Савченко перебуває під слідством, в її будинок навідались співробітники СБУ з перевіркою. З помешкання нардепа силовики вилучили цілий ряд речей, які послужать доказами у справі Савчекно.