Виснажена в СІЗО: на скільки схудла Савченко за 20 днів голодування

поділитись
Нардеп Надія Савченко в кінці березня почала голодування

Сестра і мати позафракційного нардепа Надії Савченко вранці 11 квітня відвідали її. Ще 23 березня, перебуваючи в СІЗО вона оголосила про початок голодування.

На сьогоднішній день голодування нардепа триває вже 20 днів. За заявою рідних, за цей час вона схудла на 15 кілограмів. Мама Савченко розповіла, що з 85 за короткий термін вона стала важити 70 кг.

Рідні запевняють, що все це час нардеп нічого не їсть. Вона тільки п'є воду і курить цигарки. Це не могло не позначитися на здоров'ї. Надія вже заробила собі проблеми з травною системою.

"Проблеми зі шлунком - це все, що я знаю. Спазми продовжуються, іноді блювота, нудота", - коментує стан затриманої її мати Марія.

Напередодні сестра Надії Віра зробила заяву про переведення її в лікарню 11 квітня. Однак у цей день немає можливості доставити в медичний заклад з-за запланованих слідчих дій.

Як відомо зі слів рідних, 12 квітня вона сама попросить доставити її в лікарню. При цьому Віра здивована такою заявою сестри і стверджує, що не розуміє, що відбувається і вважає це зовсім не схожим на Надію. Також родичі заявляли, що раніше у затриманої взяли аналізи, але результати не були надані досі.

Рідні заявляють, що нардеп схудла на 15 кг, а за день до цього (10 квітня) адвокат Савченко Олег Соловей зазначив, що з початку голодування він втратив 11 кг і важить зараз 70 кг, але при цьому її регулярно оглядає лікар, а сама вона досить бадьоро тримається.

Адвокат поспішає виправдатися за відмову пройти перевірку на поліграфі. Він стверджує, що відмови не було, а був лише перерва", в який вони клопотали про надання матеріалів для ознайомлення, щоб скласти свої питання на поліграф. Після надання, Савченко буде готова пройти його. Навіть до кінця тижня.

"Надія, як вона заявляла раніше, і зараз вона підтвердила, впевнена, що поліграф пройде для нас позитивно. І попередньо ми вже обговорювали моменти, ми будемо робити далі", - повідомляє адвокат.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"СБУ знайшла в будинку Савченко зброю і дещо-що небезпечніше.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Савченко, СІЗО, схуднення
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018
Питання ціни та якості палива для київського комунального транспорту є одним з ключових. Як підприємство працює з постачальниками, як перевіряє якість продукту, та про те, чому ростуть ціни на проїзд - в інтерв'ю генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка.
0
0
16:25 19.07.2018
Мова йде про перегляд контрактів між "Газпромом" і європейськими споживачами
0
0
15:50 19.07.2018