Всім нам цікаво, що ж із себе представляють по-справжньому українські політики. Адже вони мастаки роздавати обіцянки і говорити, які вони гарні. Але от чомусь до реальних справ доходить не у кожного. Погодьтеся, дуже хочеться дізнатися, про що ж дійсно думають наші законодавці і що у них на думці.

Днями нам попалося звернення Надії Савченко до українців, яке вона написала від руки, перебуваючи у СІЗО. Як відомо, почерк не може брехати, і, відшукавши в інтернеті програму, яка замінює живого графолога (щоб уникнути суб'єктивізму), ми вирішили дізнатися, яка ж колишня льотчиця насправді.

«Букви невеликі, швидше за маленькі і видно явний нахил вправо. Зазвичай такий почерк мають люди зі слабо вираженою силою волі, боягузи. У критичних ситуаціях вони, як правило, губляться», - видавала результати програма.

Форма букв говорить про те, що власник цього почерку ще сам не визначився, хто він насправді.

«Зазвичай такі люди не встигли себе усвідомити, як особистість. Дуже часто вони йдуть у свої мрії, які дуже рідко втілюються у життя. У своїх думках, вони завжди перші і все їх люблять, але по факту на ділі, в житті, все виглядає зовсім по-іншому», - також писала програма.

Результат був такий - подібний почерк належить найчастіше бродягам, наркоманам і представникам секс меншин.

Подібний результат, відразу нагадує анекдот:

- Ну, Сема, що сказав графолог після вивчення твого почерку?

- Сказав, що я таки злий і агресивний.

- Ну а ти?

- А шо я? Дав йому по морді за брехню!

Але у даному випадку, складно буде дати кому-небудь по «морді», так як цей результат видала машина.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що детектор брехні "зламав" Савченко.