В Україні досить поширене політичне страхопудство, яке характерне й для президента Петра Порошенка. Тому більшість свого робочого часу глава країни та його підлеглі присвячують боротьбі з опонентами.

Про це повідомив лідер громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко. Він зазначив, що саме з подачі президента його позбавили депутатського мандату.

"Порошенко особисто керував спецоперацією крадіжки мого депутатського мандату, "сміттєвою" кампанією проти Садового, медіа-атакою на "злочинну діяльність" Тимошенко", - розповів Томенко.

Не дивною йому здається ситуація з позбавленням українського громадянства Міхеїла Саакашвілі, оскільки його розглядають як політичного опонента. Але Томенка дивує українська політична толерантність до брехні з боку грузинського політика.

"Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: Революції на граніті та двох Майданах!" Ну як Президент Грузії з січня 2004 року до листопада 2013 року міг жити в Україні весь час, паралельно будучи очільником Грузії?" - переповів він слова Саакашвілі.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Томенко наголосив, що йому зрозуміла логіка цього посилу, оскільки Конституція України вимагає, щоб кандидат у президенти жив на території країни "протягом десяти останніх перед виборами років". Лідер громадського руху задається питанням, якщо у Саакашвілі "душа болить" за Україну, і він щиро бореться за кращу долю українського народу, то навіщо для цього брехати.

"От і думаю, чи зможемо ми, українці, нарешті винести уроки зі своїх історичних помилок та ментальних хвороб і навчитися обирати добро", - підсумував Томенко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, колишнього керівника Одеської ОДА та грузинського політика Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства.