Велика кількість проблем всередині країни і заяви президента України Петра Порошенка про бажання приєднатися до ЄС, викликають серйозне невдоволення серед лідерів країн Заходу.

Про це розповіло джерело в дипломатичних колах ЄС.

Відзначається, що корупція більше не є ключовою проблемою України. До неї додаються нескінченні скандали і політичні розборки, в тому числі і пов'язані з Михайла Саакашвілі, який був зі скандалом депортували 12 лютого.

Європейський дипломат назвав візит Порошенко в Мюнхен (16-18 лютого, - ред.) "Справжнім провалом" і заявив, що при поточному стані речей президент України може стати "токсичний" для політиків з Європи.

У той же час, незважаючи на очевидні проблеми всередині країни (чого тільки вартує неодноразове згадування в ЄС тиск на антикорруційні органи НАБУ і САП, - ред.), Перебуваючи в Мюнхені, Петро Порошенко повідомив європейцям про успіхи в боротьбі з корупцією і проведення реформ, які послужать на благо українського народу.

Популярні новини зараз
Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

МЗС Німеччини озвучив умови для можливого зняття санкцій з РФ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Британія назвала головну мету Кремля.