Спорткар був виготовлений спеціально для понтифіка, який залишив на ньому свій автограф. Виручені гроші папа римський Франциск вирішив передати на благодійність.

Виготовлений на замовлення спеціально для папи римського Франциска Lamborghini Huracan проданий на аукціоні sotheby's за €715 тис., повідомляє компанія. Торги відбулися 12 травня.Даний автомобіль був виготовлений компанією Lamborghini в єдиному екземплярі в традиційних кольорах Ватикану і був представлений керівництвом концерну понтифіку в кінці листопаді минулого року. Машину підігнали до будівлі Апостольського палацу у Ватикані, де проживає тато. У церемонії брали участь особисто президент і головний виконавчий директор Lamborghini Стефано Доменікалі і інші високопоставлені керівники компанії, а також двоє робітників, які внесли свій безпосередній внесок в дану конструкцію автомобіля.

Папа Франциск тоді благословив автомобіль і залишив на ньому свій автограф. Тоді ж було оголошено, що автомобіль буде проданий на аукціоні, а виручені за нього гроші підуть на благодійність.У повідомленні Lamborghini сказано, що всі виручені за автомобіль гроші будуть передані безпосередньо папі Франциску, який вирішив поділити гроші між чотирма благодійними фондами. Зазвичай ціна Lamborghini Huracan в серійному виконанні починається від €183 тис."Знай.uа" нагадує, що офіційні особи Ватикану вже не вперше доводять, що усвідомили те, наскільки науково-технічний прогрес йде вперед і змінює свідомість людей. Раніше церква визнала, що Великий вибух дійсно був, а тепер вони запропонували щось і зовсім революційне.
У Ватикані мають намір провести захід, де будуть запрошені не тільки духовні особи, а й представники науки. І мова на цій зустрічі піде про космології. Провідні фахівці саме цієї області відвідають Ватикан. Такою зустріччю духовенство має намір зміцнити зв'язки Церкви і науки.

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще