Високий суд Лондона ухвалив рішення задовольнити клопотання України. У ньому йшлося про призупинення дії рішення від 29 березня 2017 року щодо єврооблігацій на 3 мільярди доларів, суму за якими називають "боргом Януковича".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. Єврооблігації перебувають у власності Росії. Під час засідання суддя розглянув ряд невирішених питань за результатами попереднього рішення.

"Суд прийняв позицію України і призупинив подальший виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України", - пояснили в міністерстві.

Британський суд підкреслив, що Росія намагається встановити обтяжливі умови для апеляції України. Але українська сторона, за словами представників Феміди, має повне право на оскарження рішення.

У міністерстві підкреслили, що в своєму рішенні суддя Блер визнав це тим випадком, коли виконано порогові умови для надання дозволу на апеляцію, а саме - апеляція має реальні шанси на успіх. Крім того, суд відмовився застосувати до України заходи, що стосуються сплати судових витрат позивача.

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

За президентства Віктора Януковича Україна отримала кредит від Росії в розмірі 3 мільярди доларів. Його вимагали погасити до кінця 2015 року. Україна пропонувала реструктуризувати борг, але російська сторона відмовилася приймати умови. У лютому 2016 років Москва звернулася до Високого суду Лондона в зв'язку з невиплатою "боргу Януковича". Україна пізніше подала заперечення проти позову РФ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія намагається всіма силами захистити президента-втікача Віктора Януковича від українського правосуддя.