Високий суд Лондона ухвалив рішення задовольнити клопотання України. У ньому йшлося про призупинення дії рішення від 29 березня 2017 року щодо єврооблігацій на 3 мільярди доларів, суму за якими називають "боргом Януковича".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. Єврооблігації перебувають у власності Росії. Під час засідання суддя розглянув ряд невирішених питань за результатами попереднього рішення.

"Суд прийняв позицію України і призупинив подальший виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України", - пояснили в міністерстві.

Британський суд підкреслив, що Росія намагається встановити обтяжливі умови для апеляції України. Але українська сторона, за словами представників Феміди, має повне право на оскарження рішення.

У міністерстві підкреслили, що в своєму рішенні суддя Блер визнав це тим випадком, коли виконано порогові умови для надання дозволу на апеляцію, а саме - апеляція має реальні шанси на успіх. Крім того, суд відмовився застосувати до України заходи, що стосуються сплати судових витрат позивача.

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

За президентства Віктора Януковича Україна отримала кредит від Росії в розмірі 3 мільярди доларів. Його вимагали погасити до кінця 2015 року. Україна пропонувала реструктуризувати борг, але російська сторона відмовилася приймати умови. У лютому 2016 років Москва звернулася до Високого суду Лондона в зв'язку з невиплатою "боргу Януковича". Україна пізніше подала заперечення проти позову РФ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія намагається всіма силами захистити президента-втікача Віктора Януковича від українського правосуддя.