Відомий український юрист Михайло Шнайдер розповів сенсаційну інформацію про колишнього міністра екології та за сумісництвом героя скандальних плівок одіозного нардепа-втікача Олександра Онищенка, в яких нібито звучить голос президента Порошенко. Про "досягнення" скандального Злочевського юрист розповів на своїй сторінці в Facebook.

Михайло Шнайдер розповів, що Злочевський за своє життя встиг спробувати себе і в ролі міністра, і депутата, і главою численних департаментів.

"Знайомтесь це Микола Злочевський. Той самий "Хороший хлопець Коля". Про якого так мило розмовляли Порошенко з Онищенком. Злочевський просто еталонний Український чиновник. Втілення всіх можливих Схем і Відкатів. Кар'єра у Миколи Владиславовича просто фантастична. Він встиг побувати Народним депутатом трьох скликань, Головою державного комітету природних ресурсів, Головою державного комітету України з матеріального резерву, Міністром екології та природних ресурсів, Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - пише Шнайдер.

Популярні новини зараз

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Юрист зазначив, що Злочевський володіє половиною Нафтогазових родовищ України. У 2014 році проти нього почалося розслідування, його активи заарештувала Великобританія.

"Злочевський володіє половиною Нафтогазових родовищ України, Сотнями гектарів Землі, десятками шикарних маєтків... В 2014 році нашим Героєм навіть зацікавилися Західні спецслужби. Великобританія заарештувала Активи Злочевського і почала проводити Розслідування. Через кілька місяців в Україні, на нього було порушено Кримінальну справу. Яку було успішно закрито у минулому році. Коля опинився ні в чому не Винен. Адже він просто "Хороший Хлопець", - резюмував Шнайдер.

Відомо, що на записи Онищенка і Порошенка обговорюють договірняк з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", телеканал NewsOne вперше оприлюднив сенсаційні "плівки Онищенко" за участю президента України Петра Порошенка.