Цар схем і відкатів: експерт розсекретив головного героя плівок Онищенко

поділитись
Той самий "Хороший хлопець Коля"

Відомий український юрист Михайло Шнайдер розповів сенсаційну інформацію про колишнього міністра екології та за сумісництвом героя скандальних плівок одіозного нардепа-втікача Олександра Онищенка, в яких нібито звучить голос президента Порошенко. Про "досягнення" скандального Злочевського юрист розповів на своїй сторінці в Facebook.

Михайло Шнайдер розповів, що Злочевський за своє життя встиг спробувати себе і в ролі міністра, і депутата, і главою численних департаментів.

"Знайомтесь це Микола Злочевський. Той самий "Хороший хлопець Коля". Про якого так мило розмовляли Порошенко з Онищенком. Злочевський просто еталонний Український чиновник. Втілення всіх можливих Схем і Відкатів. Кар'єра у Миколи Владиславовича просто фантастична. Він встиг побувати Народним депутатом трьох скликань, Головою державного комітету природних ресурсів, Головою державного комітету України з матеріального резерву, Міністром екології та природних ресурсів, Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - пише Шнайдер.

Юрист зазначив, що Злочевський володіє половиною Нафтогазових родовищ України. У 2014 році проти нього почалося розслідування, його активи заарештувала Великобританія.

"Злочевський володіє половиною Нафтогазових родовищ України, Сотнями гектарів Землі, десятками шикарних маєтків... В 2014 році нашим Героєм навіть зацікавилися Західні спецслужби. Великобританія заарештувала Активи Злочевського і почала проводити Розслідування. Через кілька місяців в Україні, на нього було порушено Кримінальну справу. Яку було успішно закрито у минулому році. Коля опинився ні в чому не Винен. Адже він просто "Хороший Хлопець", - резюмував Шнайдер.

Відомо, що на записи Онищенка і Порошенка обговорюють договірняк з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", телеканал NewsOne вперше оприлюднив сенсаційні "плівки Онищенко" за участю президента України Петра Порошенка.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
шнайдер, оніщенко, плівка
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Матір українського режисера просила Путіна помилувати сина
0
0
00:21 15.08.2018
У РФ заявили про заходи у відповідь на припинення залізничного сполучення з Україною
0
0
23:35 14.08.2018
Вони вже написали відповідні звернення до російської влади
0
0
22:24 14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018