Тарута вказав єдиний вихід для Порошенка після "плівок Онищенка"

поділитись
Реакція, яку вибрала АП - просто мовчати, щоб заспокоїти

«Плівкам Онищенка» потрібна експертиза, яка перевірить їх на справжність.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Я б на місці президента зібрав і журналістів і сказав: Давайте, запрошуємо! Скажіть, будь ласка, яким ви експертним компаніям західним довіряєте? Давайте, вибирайте і передаємо ці плівки цим компаніям. І нехай вони переконаються, що це не відповідає дійсності», – розповів він.

Тарута зазначає, що президент цього не робить, тому що боїться, що якщо плівки виявляться правдою, це остаточно вб’є його рейтинг.

«Тому, якщо боятися нема чого, будь ласка, на експертизу. Плівки Мельниченка проходили західну експертизу, і ми пам’ятаємо це. Те ж саме потрібно робити і зараз, але я абсолютно впевнений, що реакція, яку вибрала, і взагалі стратегія, яку вибрала сьогодні адміністрація президента, президент і його команда – це замовчати, заспокоїти», – додав політик.

Лідер «ОСНОВИ» підкреслив, що зараз увагу українців намагаються відвернути іншими проблемами.

«Зараз новий привід: автокефальна церква, завтра щось ще вигадають відносно мови, те, що людей дуже сильно збуджує. І будемо перенаправляти ці скандали іншими скандалами. І таким чином буде забуватися, а, на жаль, в українського народу, в українського виборця – дуже коротка пам’ять», – уточнює депутат.

Тарута акцентував, що Україні потрібне еволюційне перезавантаження, щоб українці таки відрізняли популістів від тих, хто реально може змінити країну.

«Популіст – той який говорить красиво, але ніколи в своєму житті нічого не робив. Порошенко ніколи нічого не робив чесно, і не було репутації. Тому ось це важливо на сьогоднішній день – розуміти виборцям і відокремлювати: де правда, а де гарний акторський піар», – підсумував він.

Дивіться: Тарута про плівки Онищенка

Як повідомляв портал "Знай.ua", глава держави Петро Порошенко заявив, що планує дати доручення щодо підготовки пропозицій про побудову вузької залізничної колії з Європи до Львова.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Сергій Тарута, партія Основа, плівки Онщенка
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018
Политик прокомментировал вопрос журналистов, касающийся трений между двумя группами влияния в партии "Оппозиционный блок"
0
0
16:22 14.08.2018
Анатолий Шарий, комментируя интервью Виктора Медчедчука с дочерью Немцова, сравнил ее по уровню интеллекта с «5-летней девочкой».
0
0
15:14 14.08.2018