Оцінюючи інформацію про те, що сумарні статки всіх учасників рейтингу найбагатших українців у 2017 році зросли на 33% у порівнянні з минулим роком, політолог, керівник київського осередку політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко пропонує проаналізувати дані з точки зору економічної обгрунтованості.

«Коли українцям пропонуються рейтинги мільярдерів, де загальна сума статків сотні осіб всього у 27 разів менше ніж річна дохідна частина держави з населенням у 42 мільйони, виникає якнайменше здивування. Себто, для української економіки є нереальним факт існування такого розриву. Є надзвичайно високий рівень бідності, безробіття, потужне коло проблематики для першочергового вирішення. Є військовий конфлікт довжиною у чотири роки та величезні позики від міжнародних кредиторів. І в той же час громадськість інформують, що вітчизняні доларові мільйонери та мільярдери стають з кожним роком багатшими», - обурюється Федоренко.

Він також переконаний в тому, що рейтинг Президента значно «просяде» після того, як виборці усвідомлять, що він тепер у п'ятірці найбагатших людей країни, повернувши собі в 2017-му статус доларового мільярдера.

«Цього року президент України Петро Порошенко повернув собі звання мільярдера - вперше за чотири останні роки. Надзвичайна новина на фоні того, що ситуація в районі проведення АТО продовжує загострюватися і сьогодні на окремих ділянках лінії розмежування російсько-окупаційні сили вели обстріли із озброєння, забороненого мінськими угодами. Надзвичайно важливо для кожного з нас усвідомлювати, що наш президент «нарощує» власні фінансові потужності замість того, щоб перейматися державною економікою і стабілізацією ситуації на Сході. Це не рейтинг його «гаманця» мав зростати, а рейтинг України», - зауважив політолог.

Як відомо, у рейтингу "ТОП-100 найбагатших українців", складеному журналом "Новое время" та інвестиційною компанією Dragon Capital, підраховано, що сумарні статки всіх учасників рейтингу - $26,7 млрд, що на 33% більше, ніж в 2016 році, донецький бізнесмен Рінат Ахметов очолив список найбагатших українців, а Петро Порошенко повернув собі звання мільярдера, посівши п'яту сходинку рейтингу з $1,0 млрд.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще