Україна дуже хоче повернути Донбас і Крим, щоб війна, від якої країна так сильно постраждала і реально втомилася, закінчилася. Напевно, тому так багато людей міркують на тему того, як цього досягти. Часто озвучуються рецепти банальні або просто наївні. А деякі правильні, але їх легше озвучити, ніж реалізувати. Ось і лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук озвучив своє бачення того, як повернути Донбас.

"Сьогодні наше завдання – зробити так, щоб територія, яку ми контролюємо, почала різко багатіти, почав зростати добробут населення, зростала сила українського війська та армії. Щоб Україна почала служити прикладом успіху. Це дозволить нам повернути наші території набагато швидше, легше, і найголовніше – це реалістичний сценарій", — сказав Вакарчук під час відкритої лекції в Києво-Могилянській академії.

Як відомо, в Україні деякі підштовхують Вакарчука до того, щоб він балотувався в президенти. Сам він поки тримає в цьому плані паузу. Однак періодично робить явно політичні заяви.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Вакарчук переконаний, що потрібно виключити зі свого лексикону слово "розстріляти". Святослав Вакарчук вважає, що потрібно уважніше ставиться до того, що ми говоримо. Особливо в повсякденних суперечках і дискусіях. Саме вони можуть змінити становище в країні.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Показати ще

Вакарчук закликає суспільство відмовитися від вживання виразів про розстріл влади, навіть якщо це всього лише риторика. При цьому музикант впевнений, що владу слід тримати в їжакових рукавицях. Цього він не заперечує.

Вокаліст вважає, що якщо "розстріли", навіть в одних розмовах стануть нормою, то люди просто не відреагують, не помітять, як жахлива трагедія стане повсякденною дійсністю. Про це він розповів під час лекції студентам Києво-Могилянської академії.

"На корню рубайте дискусії, в яких звучать слова про розстріл влади. Я розумію, що люди використовують різну риторику і у нас є різні емоції, але не можна дозволяти собі навіть промовляти ці слова, тому що в якийсь момент, коли ми звикнемо до слів "розстріляти", це може стати правдою, а ніхто на це не відреагує, це може стати трагедією", - закликає артист.

Святослав Вакарчук: розмова про важливе