Президент України і начальник Російської Федерації повинні за столом переговорів вирішити питання Донбасу.

Про це в одному з недавніх інтерв'ю для українських журналістів розповів перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

"Але Путіну потрібно сісти за стіл переговорів, тому що їх (росіян. – Ред.) вплив на Донбасі дуже великий. Треба сісти з Порошенком. Він каже "я не хочу з ним спілкуватися", - так я знаю з його розмов. Що значить "не хочу"? Ми вибрали такого президента. А що ти хочеш, щоб ми вибрали іншого? Це наше право, кого вибирати. Сідайте і домовляйтеся, оскільки мова йде про народи, про кров, жах, смерті", - підкреслив Кравчук.

Також він зазначив, що Путін вже побачив, що так, як у Криму, на Донбасі не відбулося і не відбудеться.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

"Ми будемо захищатися до останнього. Хотілося б, щоб такий аналіз українського життя змусив його подумати", - додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президента Франції Еммануеля Макрона попросили чинити більше тиску на президента Росії Володимира Путіна в питанні звільнення українських в'язнів в РФ. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook за результатами телефонної розмови з французьким лідером. Також президенти обговорили миротворчу місію ООН на Донбасі.

"Під час телефонної розмови з президентом Франції Еммануелем Макроном обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі та необхідність впровадження миротворчої місії ООН на всій окупованій території", - зазначив Порошенко.

Також лідери поспілкувалися з приводу відновлення зустрічей у нормандському форматі.

"В ході бесіди також привітали відновлення зустрічей у нормандському форматі на рівні міністрів закордонних справ і домовилися про подальші контактах в цьому форматі для забезпечення виконання Мінських домовленостей", — написав президент.

Як повідомляв портал "Знай.uа" минулого року президент РФ Володимир Путін на весь світ заявив – скорочує витрати на армію. Але нещодавно ситуація змінилася кардинально іншу сторону. Якщо переглянути звітність федерального бюджету за I квартал 2018 року, стає зрозуміло: на російське військо знову почали направляти космічні суми.