Через не хочу: Кравчук запросив Путіна і Порошенка на важливу розмову

поділитись
Леонід Кравчук заявив, що Україна буде боротися до останнього

Президент України і начальник Російської Федерації повинні за столом переговорів вирішити питання Донбасу.

Про це в одному з недавніх інтерв'ю для українських журналістів розповів перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

"Але Путіну потрібно сісти за стіл переговорів, тому що їх (росіян. – Ред.) вплив на Донбасі дуже великий. Треба сісти з Порошенком. Він каже "я не хочу з ним спілкуватися", - так я знаю з його розмов. Що значить "не хочу"? Ми вибрали такого президента. А що ти хочеш, щоб ми вибрали іншого? Це наше право, кого вибирати. Сідайте і домовляйтеся, оскільки мова йде про народи, про кров, жах, смерті", - підкреслив Кравчук.

Також він зазначив, що Путін вже побачив, що так, як у Криму, на Донбасі не відбулося і не відбудеться.

"Ми будемо захищатися до останнього. Хотілося б, щоб такий аналіз українського життя змусив його подумати", - додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президента Франції Еммануеля Макрона попросили чинити більше тиску на президента Росії Володимира Путіна в питанні звільнення українських в'язнів в РФ. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook за результатами телефонної розмови з французьким лідером. Також президенти обговорили миротворчу місію ООН на Донбасі.

"Під час телефонної розмови з президентом Франції Еммануелем Макроном обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі та необхідність впровадження миротворчої місії ООН на всій окупованій території", - зазначив Порошенко.

Також лідери поспілкувалися з приводу відновлення зустрічей у нормандському форматі.

"В ході бесіди також привітали відновлення зустрічей у нормандському форматі на рівні міністрів закордонних справ і домовилися про подальші контактах в цьому форматі для забезпечення виконання Мінських домовленостей", — написав президент.

Як повідомляв портал "Знай.uа" минулого року президент РФ Володимир Путін на весь світ заявив – скорочує витрати на армію. Але нещодавно ситуація змінилася кардинально іншу сторону. Якщо переглянути звітність федерального бюджету за I квартал 2018 року, стає зрозуміло: на російське військо знову почали направляти космічні суми.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Кравчук, президенти, Донбас
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018
Невеликі паркани на коротких ділянках можуть ефективно запобігати переміщенню диких звірів
0
0
03:18 21.07.2018
Відповідні структури Міністерства оборони США вже почали процедури укладання контрактів на поставку військової техніки
0
0
02:34 21.07.2018