В ході чергових переговорів Тристоронньої контактної групи по Донбасу в Мінську сторони обговорювали питання про особливий статус Донбасу.

Про це сказав після переговорів спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передають білоруські ЗМІ.

"Дискусії політичної підгрупи були спрямовані на обговорення питань забезпечення особливого статусу окремих районів Луганської та Донецької областей відповідно до Мінських домовленостей", - зазначив Сайдік.

При цьому єврочиновник зазначив, що учасники переговорів намагаються дати новий імпульс роботі, щоб якомога швидше гарантурвати місцевим жителям спокійне життя.

Крім того, сторони торкнулися економічного блоку питань. Зокрема, як ОРЛО збираються платити за воду. Говорилося про необхідність захистити важливі об'єкти інфраструктури.

Згадав Сайдік і про заручників, проте до конкретного рішення сторони не прийшли. Відзначив також він про необхідність вирішити питання з мостом в Станиці Луганській.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в так званих "ЛНР" і "ДНР" бойовики видали наказ, згідно з яким заборонено здійснювати провокаційні дії щодо особового складу Місії ОБСЄ.