Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення про затвердження Плану дій РЄ для України на 2018-2021 роки.

План дій є стратегічним документом співробітництва України з Радою Європи на 4 роки, говориться в повідомленні Постійного представництва України при Раді Європи в Facebook. Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади та неурядові організації.

Бюджет Плану дій становить 29,5 млн євро, у фінансуванні якого вже беруть участь Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, Ліхтенштейн і Європейський Союз.

Гроші будуть спрямовані на підтримку конкретних реформ, які повинні привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність з європейськими стандартами в галузі прав людини, верховенства права і демократії.

Популярні новини зараз

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Увага буде приділена захисту прав внутрішньо переміщених осіб і питань безпеки журналістів, реформування системи судоустрою, правоохоронних органів, виконання рішень судів, а також в сфері децентралізації та боротьби з корупцією.

У Раді Європи розглядають скасування санкцій

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Верховна Рада України в першу чергу повинна розглянути законопроект про антикорупційне суді, внесений президентом Петром Порошенко. На цьому активно наполягають представники Міжнародного валютного фонду.